Melci pule me domate dhe veze

Si te gatuajme Melci pule me domate dhe veze – Receta gatimi per Melci pule me domate dhe veze. Perberesit: 300 gr melci pule 4 Kokrra veze 4 Kokrra domate 1 Kokerr qepe 2-3 Thelpinj hudher ½ Luge kafe rigon 1 Spec jeshil ne feta 100 gr kackavall...
© 2014 Si te gatuajme – Receta gatimi te ndryshme shqiptare dhe te huaja · Subscribe: RSS Twitter · Receta Gatimi designed by Si Te Gatuajme