Si të gatuajmë pulë me perime në furrë

Si të gatuajmë “Pulë me perime në furrë” – Receta gatimi për “Pulë me perime në furrë”. Për të gatuar pulë me perime në furrë veprojmë në këtë mënyrë: Presim perimet në copa të përshtatshme dhe i marinojmë...

Si te gatuajme Pulë florentine

SI te gatuajme pule fiorentine, si te gatuajme pulen ne menyra te ndryshme Përgatitja E lajmë mirë spinaqin dhe e grijmë me thikë. E shtrydhim mirë që të ikë uji. Spërkasim pulën më hudhrën e grirë dhe vajin. Përziejmë një pjesë të...
© 9677 Si te gatuajme – Receta gatimi te ndryshme shqiptare dhe te huaja · Subscribe: RSS Twitter · Receta Gatimi designed by Si Te Gatuajme