Si të gatuajmë supë me kërpudha porçini

Si të gatuajmë “Supë me kërpudha porçini” – Receta gatimi për “Supë me kërpudha porçini”. Hedhim ujë të valuar mbi kërpudhat porcini deri sa të mbulohen. Nxehim gjysmën e gjalpit në një tenxhere dhe zbusim...

Si të gatuajmë supë me rrënjë seleri dhe dardhë

Si të gatuajmë “Supë me rrënjë seleri dhe dardhë” – Receta gatimi për “Supë me rrënjë seleri dhe dardhë”. Skuqim qepën në zjarr të ulët, në një tenxhere, me pak vaj ulliri. Kur të fillojë të marrë ngjyrë...
© 4496 Si te gatuajme – Receta gatimi te ndryshme shqiptare dhe te huaja · Subscribe: RSS Twitter · Receta Gatimi designed by Si Te Gatuajme