Si te gatuajme bakllava turke

Si te gatuajme bakllava turke – Receta gatimi për bakllava turke. Për të gatuar bakllava turke veprojmë në këtë mënyrë: Në një tavë hedhim miellin dhe të gjithë përbërësit e tjerë, vezët, kosin, vajin kikirik, kripën, uthullën...

Si te gatuajme Bakllava – Receta gatimi per Bakllava

Si te gatuajme Bakllava ne menyre tradicionale – Receta gatimi per Bakllava, perberesit dhe menyra e gatimit Bakllavaja është një ëmbëlsirë e njohur ne te gjithe boten, si pjese kuzhines turke nga e cila thuhet se e ka prejardhjen. Kjo embelsire...
© 7402 Si te gatuajme – Receta gatimi te ndryshme shqiptare dhe te huaja · Subscribe: RSS Twitter · Receta Gatimi designed by Si Te Gatuajme