Si të gatuajmë “Kek me fiq, molle dhe arra”

Si të gatuajmë “Kek me fiq, molle dhe arra”. Për të përgatitur këtë lloj ëmbëlsire veprojmë në këtë mënyrë: Për të përgatitur brumin, përziejmë sëbashku miellin, kripën dhe sheqerin. Hedhim fryrësin në miell. Përziejmë...
© 2014 Si te gatuajme – Receta gatimi te ndryshme shqiptare dhe te huaja · Subscribe: RSS Twitter · Receta Gatimi designed by Si Te Gatuajme