Mish viçi me kikirikë

Si te gatuajme mish vici – Receta gatimi per te gatuar mishin e  vicit me kikirik. Përgatitja Mishin e presim në copë sikur për gullash dhe mbi të hedhim kripë. Shtojmë edhe një të bardhë të vezës dhe përziejmë. Në tenxheren me ujë...
© 2014 Si te gatuajme – Receta gatimi te ndryshme shqiptare dhe te huaja · Subscribe: RSS Twitter · Receta Gatimi designed by Si Te Gatuajme