Si te gatuajme panna cotta me luleshtrydhe

Si te gatuajme “Panna cotta me luleshtrydhe” – Receta gatimi për “Panna cotta me luleshtrydhe”. Për të gatuar panna cotta me luleshtrydhe veprojmë në këtë mënyrë: Hedhim në një tenxhere kremin e qumështit, qumështin...

Si te gatuajme cheesecake personalë me luleshtrydhe

Si te gatuajme “Cheesecake personalë me luleshtrydhe” – Receta gatimi për “Cheesecake personalë me luleshtrydhe”. Për të gatuar cheesecake personalë me luleshtrydhe veprojmë në këtë mënyrë: Thërmojmë biskotat...

Si te gatuajme luleshtrydhe limon të ëmbël dhe piper

Si te gatuajme “Luleshtrydhe limon të ëmbël dhe piper ” – Receta gatimi për “Luleshtrydhe limon të ëmbël dhe piper”. Për të gatuar këtë ëmbëlsirë veprojmë në këtë mënyrë: Hedhim në një tigan lëkurën...

Si te gatuajme krem me bajame të thata

Si te gatuajme “Krem me bajame të thata ” – Receta gatimi për “Krem me bajame të thata”. Për të gatuar krem me bajame të thata veprojmë në këtë mënyrë: Ziejmë qumështin me lëkurën e limonit, heqim nga zjarri...

Si te gatuajme cheesecake me luleshtrydhe

Si te gatuajme “Cheesecake me luleshtrydhe” – Receta gatimi për “Cheesecake me luleshtrydhe”. Për të gatuar cheesecake me luleshtrydhe veprojmë në këtë mënyrë: Thërmojmë biskotat. Lyejmë një formë për cheesecake...
© 2014 Si te gatuajme – Receta gatimi te ndryshme shqiptare dhe te huaja · Subscribe: RSS Twitter · Receta Gatimi designed by Si Te Gatuajme