Si te gatuajme Pica Vegjetariane – Receta gatimi

Si te gatuajme Pica Vegjetariane| Si pergatitet Pica Vegjetariane | Receta gatimi per Pica Vegjetariana Sot do t’ju japim receten e Pica vegjetariane qe mund ta beni ne shtepite tuaja fare thjeshte. Shikoni foton e pices vegjetariane qe pergatitem...

Si të gatuajmë “Pizza të vogla me djath Filadelfia”

Si të gatuajmë “Pizza të vogla me djath Filadelfia” – Receta gatimi për “Pizza të vogla me djath Filadelfia”. Picat me filadelfia, përgatiten në vetëm 30 minuta dhe janë zgjidhja ideale nëse keni të ftuar per darkë...

Si te gatuajme Pice me brokoli dhe suxhuk

Perberesit -400 gram miell -200 ml ujë -1 / 2 lugë gjelle kripë -15 g maja -1 lugë gjelle vaj ulliri -1 hudhër te njome ( dege ) -400 gram brokoli -200 gram sallam -200 gram mocarela -vaj ekstra i virgjër ulliri -kripë, piper Pergatitja Marrim...

Si te gatuajme Pica me gjel deti

Përbërësit: -brumë me miell te bluarjes se plote -3 domate -2-3 speca jeshil te prere ne feta fine -1 f. çaji kërpudha e prera ne feta -10 feta mish nga gjeli i detit qe ju ka mbetur,te cilat do i zieni pak.
© 2014 Si te gatuajme – Receta gatimi te ndryshme shqiptare dhe te huaja · Subscribe: RSS Twitter · Receta Gatimi designed by Si Te Gatuajme